Надувний матрац Intex 64761
Фото 4 |
Intex 64761 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64761
Надувний матрац Intex 64761 (матрац 64107, ножний насос 69611). Одномісний | 784 грн. |
Надувний матрац Intex Downy Airbed 99 x 191 x 25 см Зелений (64761) | 799 грн. |
Надувний велюровий матрац Intex 64761, 99-191-25см | 999 грн. |
Надувний матрац 191 x 99 x 25 см із вбудованим ножним насосом Downy Airmat | 975 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →