Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Автоакумулятори   /   Bosch

Автоакумулятор Bosch Dual Purpose AGM 60R (0 092 LA0 070)

Фото - Автоакумулятор Bosch Dual Purpose AGM (60R)
Порівняти ціни 6 →
Призначення:авто
Ємність:60 Агод
Напруга:12 В
Пусковий струм:680 А
в списокмої списки
Модифікації Bosch Dual Purpose AGM 5
Характеристики
Bosch Dual Purpose AGM 60R
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
AGM (склотканина)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
60 Агод
Пусковий струм EN
680 А
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
242x175x190 мм
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Маркування виробника
0 092 LA0 070

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Де купити Bosch Dual Purpose AGM 60R

Акумулятор автомобільний Bosch 0 092 LA0 070

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
7 145 грн.

Bosch 0 092 LA0 070

Mallprix.comМенше року (Київ)Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
6 991 грн.

Акумулятор автомобільний Bosch 0 092 LA0 070

Brain.com.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись

Bosch 092 LA0 070 Акумулятор автомобільний 092 LA0 070

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Автомобільний акумулятор Bosch (0 092 LA0 070)

Rozetka.ua
Офіційний партнер Bosch
(Київ)
Поскаржитись
6 617 грн.

Акумулятор BOSCH S4 12В/60/680/17,35кг ( 0 092 LA0 070)

Маркетплейс: Rozetka.ua  OptPitStop З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
9 028 грн.

Динаміка цін на Bosch Dual Purpose AGM 60R