Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Терморегулятори й автоматика   /   Bosch

Терморегулятор Bosch EasyControl CT 200

Фото - Терморегулятор Bosch EasyControl CT 200
Відео 3
Bosch EasyControl CT 200
Призначення
для газового котла
для електрокотла
Тип пристрою
електронний
Підключення
бездротове
Шина управління
EMS / OpenTherm
Монтаж
накладний
Діапазон управління t
5 – 35 °C
Датчик t° повітря
Вуличний датчик
опціонально
Тип таймера
тижневий
Функції
дисплей
функція відпустка
управління через інтернет
захист від замерзання
Джерело живлення
електромережа
Офіційний сайт
bosch-easycontrol.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2019
Датчик наближення активує сенсорний екран
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.

Купити Bosch EasyControl CT 200

Усі ціни 21 →

Регулятор Bosch EasyControl CT 200

Регулятор Bosch EasyControl CT 200 — це інтелектуальний пристрій для управління системою опалення, який дозволяє налаштовуват... щеи температуру в кожній кімнаті вашого будинку за допомогою мобільного додатку. Завдяки функції автоматичного розпізнавання присутності і режиму самонавчання, ви можете регулювати температуру в приміщенні відповідно до ваших потреб. Інтуїтивно зрозумілий
Офіційний партнер Bosch
Bosch-centre.com.ua
(Київ)
Поскаржитись
13 499 грн.

Bosch Bosch EasyControl CT 200 B (7736701392) 7736701392

Данная модель терморегулятора встраивается в "умный дом" и обеспечивает экономию энергоресурсов на 20% в отопительной системе... щеи ГВС. Bosch EasyControl CT 200 B (7736701392) дает возможность настроить индивидуальный температурный режим для каждого отдельного помещения, если добавить беспроводные терм
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
15 000 грн.

Регулятор Bosch EasyControl CT 200

Регулятор Bosch EasyControl CT 200 автоматично управляє температурою в кожному приміщенні будинку, температурою приготування... щегарячої води за часом. Сумісний з опалювальними приладами інших виробників. З можливістю дистанційного керування. Розумний регулятор опалення Bosch EasyControl CT 200, який сам пристосовується під ваші вимоги до комфорту Опис регулятора Bosch EasyControl: Регулятор
Офіційний партнер Bosch
Instrumentarium.ua
(Київ)
Поскаржитись

Терморегулятор BOSCH EasyControl CT 200 B

Bosch easycontrol ct 200 - програмований кімнатний термостат з можливістю підключення до інтернету для віддаленого управління... щесистемою опалення та ГВП за допомогою смартфона. Підключається до котла дротом, по якому відбувається обмін даними і харчування термостата. Стильний дизайн сенсорного екрану з білої або чорної скляною поверхнею ідеально поєднується з дизайном новітніх моделей
Eco-smart.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 990 грн.

Терморегулятор Bosch EasyControl CT 200 (7736701341)

Доставка по всій Україні новою поштою! Оплата при отриманні!
Офіційний партнер Bosch
Mexter.com.ua
(Київ)
Гарантія: 13 міс. від виробника
Поскаржитись
12 996 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Bosch EasyControl CT 200

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди