Настольная лампа ColorWay CW-DL02B-W
Видео 1Фото 17 |
ColorWay CW-DL02B-W |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ColorWay.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ColorWay CW-DL02B-W
Все цены 30 →ColorWay CW-DL02B-W | 799 грн. |
Настільна лампа ColorWay DL02B Black | 899 грн. |
Настільна лампа LED ColorWay CW-DL02B-W White | 799 грн. |
ColorWay LED 4W 2800-6000K White акумулятор (CW-DL02B-W) | 790 грн. |
Настільна лампа ColorWay 4W with built-in battery 1800 mAh USB in/out 5V*1 | 799 грн. |
eще 20 предложений
Користуюся з осені 2021 року. Лампа дуже виручала на початку війни, коли був режим світломаскування та жили в коридорі. Прикріплював її до ручки геймерського крісла і читав, робив все необхідне. Ціна (грудень 2023 року)
3 колірних температури Складана конструкція Сенсорне керування Непогана автономність (4 години на повній яскравості коли лампа нова) Відсутність мерехтіння Через рік користування акумулятор почав барахлити - заряджається по 4-5 годин (замість двох), десь на годину скоротилась автономність. Олександр Котелевський: пользуюсь ColorWay CW-DL02B-W более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →