Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Літня шина Comforser CF350 195/65 R16C 104R

Фото - Шини Comforser CF350 195/65 R16C 104R
Відео 1Фото 8
Виберіть розмір шин
Comforser CF350 195/65 R16C 104R
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
195 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
comforser.ca
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF350 195/65 R16C 104R

Усі ціни 13 →

Comforser CF350 195/65 R16C 104/102R

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 533 грн.

Comforser CF350 (195/65R16C 104/102R)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 652 грн.

Шина Comforser CF350 195/65 R16C 104/102R

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 470 грн.

Comforser CF350 195/65 R16C 104/102R

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
2 649 грн.

Comforser CF350 (195/65R16C 104R)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 585 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Comforser CF350 195/65 R16C 104R

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди