Літня шина Goodride H188 195/65 R16C 104T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodride H188 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride H188 195/65 R16C 104T
Усі ціни 27 →Шина GoodRide Radial H188 195/65 R16C 104/102T | 2 512 грн. |
Goodride Radial H188 195/65 R16C 104/102T | 2 561 грн. |
Goodride Radial H188 195/65 R16C 104/102T | 2 568 грн. |
Goodride H188 195/65 R16 104/102T (9015904867) | 4 000 грн. |
Goodride H188 (195/65R16C 104T) | 2 541 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Goodride H188 195/65 R16C 104T
Ціни на Goodride H188 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Goodride H188 195/65 R16C 104T | від 2 473 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →