Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Cooper

Зимова шина Cooper Weather Master SA2 Plus 205/55 R16 91T

Фото - Шини Cooper Weather Master SA2 Plus 205/55 R16 91T
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master SA2 Plus 205/55 R16 91T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
91
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.

Купити Cooper Weather Master SA2 Plus 205/55 R16 91T

Шина Cooper Weather Master SA2+ 205/55 R16 91T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 127 грн.

Зимние шины Cooper Weather-Master S/A2 Plus 205/55 R16 91T

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 261 грн.

Cooper Weather-Master S/A2+ (205/55R16 91T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 193 грн.

Cooper Weather-Master SA 2 Plus 205/55R16 91 T

Ширина: 205; Профіль: 55; Діаметр: 16; Індекс швидкості: T; Індекс навантаження: 91 Сезон: Зима
Shinmarket.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 256 грн.

Динаміка цін на Cooper Weather Master SA2 Plus 205/55 R16 91T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
погана рез. суміш.
24 січня 2021
на третю зиму пішла сітка тріщин по периметру. їздити побоявся.
жодних
гума - дрек.
Алик Гулиевкористуюся Cooper Weather Master SA2 Plus 195/65 R15 91T більше року
Додати відгук