Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Cooper

Зимова шина Cooper Weather Master Snow 225/40 R18 92V

Фото - Шини Cooper Weather Master Snow 225/40 R18 92V
Фото 4
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master Snow 225/40 R18 92V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
92
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2009
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.

Купити Cooper Weather Master Snow 225/40 R18 92V

Усі ціни 7 →

Cooper Weather Master Snow (225/40R18 92V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 981 грн.

Cooper Weather-Master Snow 225/40 R18 92V

Ширина - 225;Профіль - 40;Діаметр - 18;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - V;Посилення - XL;Бренд - Cooper;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 184 грн.

Cooper WeatherMaster Snow (225/40R18 92V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Cooper Weather-Master Snow 225/40 R18 92V XL

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
5 208 грн.

Cooper Weather-Master Snow 225/40 R18 92V XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  Дороги&Болота З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 856 грн.

Cooper Weather-Master Snow 225/40 R18 92V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 495 грн.

Шина Cooper Weather-Master Snow 225/40 R18 92V XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 501 грн.

Динаміка цін на Cooper Weather Master Snow 225/40 R18 92V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Шини Cooper Weather Master Snow отримали позитивні відгуки від користувачів завдяки своїм характеристикам. Вони тихі, добре тримають машину і відмінно гальмують, що робить їх одними з найкращих у своєму класі. Гума ефективно працює на снігу, дощі та ожеледиці, забезпечуючи стабільність автомобіля. Однак, при різких маневрах у легкій каші може виникати занос задньої частини авто. Виробник надає гарантію на 110 тисяч кілометрів, що свідчить про високу якість продукції. Загалом, це відмінний вибір для тих, хто шукає бюджетні, але надійні шини.
Переваги

Мінуси

0
1
4
Найкращий бюджетник
17 січня 2011
Привіт! Купив собі цю бюджетну гуму і вона виявилася супер! Якщо треба їхати - проїде всюди і по снігу, і по дощу, і по ожеледиці, при гальмуванні не заносить, тримає машину рівно. А найголовніше - взагалі немає ніякого шуму! дуже тиха і м'яка гума потрапила, я дуже задоволений, тільки є один нюанс - не можна на ній різко маневрувати в легкій каші - зад занесе сто відсотків, перевірено!
Гума просто клас, одна з найкращих у своєму класі, тиха, добре тримає машину, гальмує відмінно, на розгін по снігу йде без пробуксовки.
при різких маневрах заносить зад авто, а так більше не помітив нічого критичного.
Мельниккористуюся Cooper Weather Master Snow кілька місяців
можна брати
8 грудня 2013
виробник дає гарантію на 110 тис.
купер єто американская резина хотя производится и в америке и англии и в канаде у меня летняя на пасфандере отлично я доволен
поки не знаю
жоращойно купив(ла) Cooper Weather Master Snow
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки