Электросамокат Crosser E9 Premium Air
Видео 12Фото 6 |
Crosser E9 Premium Air |
|
Складной электрический самокат на облегчённой раме весом 12.5 кг, предназначенный для быстрых и безопасных поездок по городу. В модели используется 350-ваттный электромотор, которому под силу заезжать на уклоны до 20°. В режиме «газ в пол» самокат развивает скорость передвижения до 30 км/ч. Запаса хода у Crosser E9 7.5Ah хватает примерно на 28 км (на практике пробег может отличаться в меньшую сторону в зависимости от веса райдера и рельефа местности).
Слегка увеличить дальность пробега на одном заряде аккума помогает система рекуперативного торможения, которая преобразует кинетическую энергию при замедлении транспортного средства в полезную энергию, частично возвращая её обратно в батарею. Время полной зарядки аккумулятора составляет 4 часа. Самокат поставлен на колёса с надувными покрышками диаметром 10 дюймов. На бортовое вооружение модели поставлены передняя фара, задний стоп-сигнал, звоночек, откидная парковочная подножка. Основа приборной панели электросамоката — LED-экран. На него выводится спидометр, выбранный скоростной режим, статус фары. Дополнительные возможности управления доступны через фирменное приложение для смартфона.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crosser 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crosser.
Купить Crosser E9 Premium Air
Crosser E9 Black 7.8AH | 18 069 грн. |
Crosser E9 Premium 7.5AH HoneyComb Tire 10" Black | 18 069 грн. |
Crosser E9 Premium 7.5AH Pneumatic Tire 10" White | 18 019 грн. |
Crosser E9 Premium White 7.5AH | 18 069 грн. |
Наявність задніх амортизаторів, якість складання та матеріалів Транспорт на пів року, решта часу лежить у коробці, застарілий додаток Юлия К: пользуюсь Crosser E9 Premium Air несколько месяцев |
Першочергово купували його чоловіку, щоб доїжджати до роботи на період карантину. Напевно, зараз це найкраща пропозиція на ринку в цій ціновій категорії за співвідношенням ціна/якість. Конкуренти зі схожими характеристиками коштують значно дорожче, або не так якісно зроблені як цей. Той же Xiaomi M365, на базі якого побудований цей самокат, має багато вроджених проблем, яких Crosser спочатку позбавлений (наприклад механізм складання, який згодом розхитується; а також заднє крило, яке постійно смикає). До того ж у нього є переваги у вигляді задніх амортизаторів і наявність комплектації з великими колесами. До речі, раджу брати модель саме з 10-дюймовими колесами, з ними менше відчуваються нерівні поверхні та стики в асфальті/плитці. Продавець порекомендував підкачувати шини виходячи зі своєї ваги та діаметра коліс. Спочатку накачали обидва колеса на 2.5 Атм, і не розуміли, чому він так повільно розганяється і навіть перегрівається. Також запас ходу був значно меншим за заявлений, майже вдвічі. Але як тільки підкачали колеса згідно з рекомендаціями на 3/3.5 Атм, самокату стало значно легше їхати, став більш спритно набирати швидкість і запас ходу наблизився до того, що написано на папірці. З мінусів би відзначили досить маркий корпус, який швидко дряпається і стає брудним, а також додаток, який виглядає вже досить застарілим, хоч і дуже простим у використанні і виводить усі необхідні показання.
В теплий сезон є не тільки чудовим способом пересування, а й крутою розвагою. Ката Наявність задніх амортизаторів, якість складання та матеріалів Транспорт на пів року, а решту часу лежить у коробці, застарілий додаток Юлия К: пользуюсь Crosser E9 Premium Air несколько месяцев |
Ужас а не електросамокат 9 месяцев оно прослужило Все сборка ужасная,заряд держет максимум 12 км, руль складывается прямо в поездке 30кмч едет только если более 50 процентов заряда НИКОГДА НЕ ПОКУПАЙТЕ ЭТОТ УЖАС пользуюсь Crosser E9 Premium Air более года |
В теплий сезон є не тільки чудовим способом пересування, а й крутою розвагою. Катались з чоловіком як по черзі, так і разом (не рекомендовано)))