Електросамокат Ninebot KickScooter F30D
Відео 2Фото 9 |
Ninebot KickScooter F30D |
|
Універсальний міський транспорт для прогулянок у ритмі життя мегаполісу, поїздок з особистих справ та робочих питань. Модель має запас автономного ходу до 30 км, який забезпечується акумуляторною батареєю на 7.65 Агод. Процедура повної зарядки акумулятора займає за часом близько 5 годин, після чого можна знову вирушати в дорогу. На рівнинній місцевості Ninebot KickScooter F30D дозволяє розігнатися до 20 км/год.
Вага райдера при цьому не повинна перевищувати 120 кг. У гірку самокат їде на ухили крутістю до 15 °. Усього в моделі передбачається 4 режими їзди з різними установками максимальної швидкості пересування. Самокат обладнаний електронним гальмом E-ABS на передньому колесі (з реакцією спрацьовування 0.1 сек.) та заднім дисковим гальмом для ефективного уповільнення в потоці. Також у моделі застосовується система рекуперативного гальмування, яка повертає частину енергії в батарею, збільшуючи тим самим автономний пробіг.
Екран на панелі приладів електричного самокату служить для відображення основних параметрів (швидкості, рівня заряду батареї, вибраного режиму їзди). По мережі Bluetooth можна зробити бездротове сполучення самоката зі смартфоном. Ще парочку козирів у рукаві у моделі - це складна конструкція, легка вага пристрою (15.1 кг), пило- та вологозахист корпусу відповідно до стандарту IPX5.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Купити Ninebot KickScooter F30D
Усі ціни 7 →Ninebot by Segway F30D (AA.00.0010.51) | 18 872 грн. |
Ninebot by Segway Ninebot E-Scooter F30D | 18 499 грн. |
Ninebot by Segway F30D (AA.00.0010.51) | 18 872 грн. |
Segway Ninebot by Kickscooter F30D Dark Grey | 18 600 грн. |
Segway Ninebot by Kickscooter F30D Dark Grey | 19 065 грн. |
Segway Ninebot by Kickscooter F30D Dark Grey | 19 530 грн. |
Електросамокат Ninebot by Segway F30D (AA.00.0010.51) | 23 860 грн. |