Контактный гриль Crownberg CB 1044 нержавейка
Видео 1Фото 3 |
Crownberg CB 1044 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crownberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB 1044 нержавейка
Все цены 8 →Електрогриль притискної Crownberg CB-1044 | 2 750 грн. |
Гриль електричний притискний Crownberg Потужність 2000 Вт, знімні пластини | 2 629 грн. |
Гриль електричний притискний контактний Crownberg CB 1044 2000 Вт | 2 850 грн. |
Електричний гриль Crownberg CB-1044 притискної з механічними регуляторами | 2 677 грн. |
Гриль електричний притискний контактний Crownberg CB 1044 2000 Вт | 3 022 грн. |
eще 3 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →