Электрочайник Crownberg CB-9114 2200 Вт 1.7 л красный
Фото 9 |
Crownberg CB-9114 2021 годподсветка |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crownberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB-9114 2200 Вт 1.7 л красный
Все цены 7 →Електрочайник Crownberg CB-9114 скляний на 1.7 літра зі світловим індикато | 865 грн. |
Чайник електричний скляний Crownberg CB-9114 електрочайник дисковий 1.7 л | 989 грн. |
Електрочайник Crownberg CB-9114 1.7 Л Скляний | 750 грн. |
Чайник електричний скляний Crownberg CB-9114 електрочайник дисковий 1.7 л | 915 грн. |
Електрочайник скляний Crownberg CB-9114 1.7 л Червоний (CB-9114) | 838 грн. |
Електрочайник Crownberg CB9114 1.7 л 2200 Вт | 945 грн. |
Чайник електричний скляний дисковий із захистом від перегріву 1.7 л електр | 799 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →