Електрочайник Promotec PM-810 2200 Вт 1.7 л
Фото 15 |
Promotec PM-810 2021 рікпідсвічування |
|
Є різні кольори: білий, чорний, червоний, зелений, помаранчевий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-810 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 10 →Електрочайник Скло з підсвічуванням PROMOTEC PM-810 Чайник Електричний Про | 890 грн. |
Електричний скляний чайник Promotec PM-810 Електрочайник з підсвічуванням | 899 грн. |
Електричний дисковий скляний чайник Promotech PM-810 червоний | 780 грн. |
Скляний електричний чайник з підсвічуванням Promotec PM-810 Чорний | 749 грн. |
Електричний дисковий скляний чайник Promotec PM-810 електричний чайник, че | 836 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →