Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   М'ясорубки   /   Dario

М'ясорубка Dario DMG 0320

Фото - М'ясорубка Dario DMG 0320
Dario DMG 0320
Колір
Пікова потужність
2000 Вт
Продуктивність
1.8 кг/хв
Реверс
Насадки
2 диски для фаршу
для кеббе
для домашніх ковбас
для томатів / м'яких овочів
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал завантажувального лотка
метал
Захист від перевантажень
Габарити (ВxШxГ)
39.5х30.6х13.5 см
Вага
2.52 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dario 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dario.
Як вибрати м'ясорубкуКлючові критерії вибору гарної м'ясорубки для ефективного оброблення продуктів та розширення можливостей кухні

Купити Dario DMG 0320

Усі ціни 9 →

Електромясорубка 2000Вт (томат) DMG0320White тмdario

М'ясорубка Dario DMG0320 дозволяє перетворювати на фарш будь-які види м'яса. Корпус даного приладу виготовлений з міцного A... щеBS-пластику, що відрізняються високою зносостійкістю. Максимальна потужність 2000 Вт Кількість швидкостей 1 Реверс Так Комплектація Мясорубка Насадки Завантажувальний лоток Інструкція Гарантійний талон Кількість решіток 2 шт Насадки Насадка для ягід, томатів Можливість миття насадок в посудомийній машині Так Матеріал корпусу Пластик Особливості Металічний лоток Висота 35 см Ширина 17,5 см Глибина 34 см Вага 3,4 кг Колір виробника Білий
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 292 грн.

М'ясорубка DARIO DMG0320 mint

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 199 грн.

М'ясорубка електрична 2000 Вт Dario DMG0320 White

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 924 грн.

М'ясорубка електрична Dario DMG0320 з додатковими насадками 2000 Вт білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Market Believe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 170 грн.

Електрична м'ясорубка Dario DMG0320 2000 Вт, біла

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 319 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Dario DMG 0320