Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Edenberg

Плита Edenberg EB-62197 сірий

Фото - Плита Edenberg EB-62197 сірий
Edenberg EB-62197
2024 рік
Колір
Тип варильної поверхні
електрична
Управління конфорками
поворотні перемикачі
Робоча поверхня
емальована
К-ть чавунних конфорок
2 шт.
Потужність конфорок
1 кВт, 1.5 кВт
Діаметр конфорок
15.5 см, 18.5 см
Потужність підключення
2.5 кВт
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-62197 сірий

Плита двоконфоркова електрична кухонна Edenberg EB-62197 настільна переносна

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 515 грн.

Електроплита настільна Edenberg EB-62197 сіра 2500Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  БусіДім З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 566 грн.

Плита двоконфорна електрична кухонна Edenberg EB-62197 Настольна переносна електропліта

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 646 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-62197 сірий