Плита HILTON HEC-252 білий
HILTON HEC-252 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC-252 білий
Усі ціни 26 →HILTON HEC-252 | 1 159 грн. |
HILTON HEC-252 | 1 153 грн. |
Плита настільна HILTON HEC-252 | 895 грн. |
Настольная электрическая плита Hilton hec-252 | 1 565 грн. |
Hilton HEC-252 | 1 252 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HILTON HEC-252
Ціни на HILTON HEC-252 |
---|---|---|---|---|
HILTON HEC-252 білий | від 799 грн. | 29 пропозицій | ||
HILTON HEC 250 нержавіюча сталь | від 899 грн. | 22 пропозиції | ||
HILTON HEC-253 сірий | від 799 грн. | 15 пропозицій | ||
HILTON HEC 251 чорний | від 1 579 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →