Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   EDLER

Електрочайник EDLER EK9185SS 1500 Вт 1.8 л фіолетовий

Фото - Електрочайник EDLER EK9185SS 1500 Вт 1.8 л  фіолетовий
EDLER EK9185SS
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.8 л
Споживана потужність
1500 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Відкривання кришки кнопкою
Матеріал
сталь
Джерело живлення
230 В
Вага
0.92 кг
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити EDLER EK9185SS 1500 Вт 1.8 л фіолетовий

Усі ціни 19 →

Електрочайник EDLER EK9185SS

FOXTROT.UAЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
699 грн.

Електрочайник Edler EK9185SS

Электрочайник Edler EK9185SS
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
699 грн.

Електрочайник Edler EK9185SS

+ 31 балів ITbox, Тип - звичайний, об'єм - 1.8 л, 1500 Вт, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, Кришка - незнімна, сірий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.

Електрочайник Edler EK9185SS

Потужність, Вт: 1500 / Об'єм, л: 1.8 / Тип нагрівального елементу: діcковий (прихований) / Покриття нагрівального елементу (м... щеатеріал): неражавеющая сталь / Матеріал корпусу: неражавеющая сталь / Колір: фіолетовий
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
661 грн.

Електрочайник Edler EK9185SS

Потужність, Вт: 1500 / Об'єм, л: 1.8 / Тип нагрівального елементу: діcковий (прихований) / Покриття нагрівального елементу (м... щеатеріал): неражавеющая сталь / Матеріал корпусу: неражавеющая сталь / Колір: фіолетовий
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
667 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на EDLER EK9185SS 1500 Вт 1.8 л фіолетовий

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна