Електрочайник Rotex RKT07-G 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Rotex RKT07-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT07-G 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Rotex Rotex RKT07-G Travel | 469 грн. |
Rotex RKT07-G | 525 грн. |
Электрочайник Rotex RKT07-G Travel | 505 грн. |
Електрочайник Rotex RKT07-G Travel | 469 грн. |
Rotex RKT07-G Travel | 469 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Rotex RKT07-G:
- Поворот на підставці (на 360°)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →