Кардридер / USB-хаб Essager EHB11-FQ0G-Z
Фото 6
Essager EHB11-FQ0G-Z
Колір
Тип
хаб з картридером
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
4 шт.
5Gbps
USB-C
1 шт.
5Gbps
Power Delivery
100 Вт
HDMI
1 шт.
VGA
mini-Jack (3.5 мм)
LAN (RJ-45)
Слоти карт пам'яті
SD
microSD
Матеріал корпуса
метал
Розміри
125x53x14.5 мм
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Швидкодіючий та (концентратор) з інтерфейсом підключення USB-C, цифровим (HDMI) та аналоговим (VGA D-Sub) відеовиходами для підключення додаткових моніторів/проекторів, SD/microSD картридером (до 32 Гб), швидкісним мережним портом GbE LAN (до 1 Гбіт) /с), аудіороз'ємом 3-pin miniJack 3.5mm та підтримкою технології прискореної зарядки Power Delivery 3.0, за допомогою якої можна передавати потужність до 100 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Essager 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Essager.
Купити Essager EHB11-FQ0G-Z
Усі ціни 8 →
USB-хаб Essager Marble Harp 11 in 1 USB-C Hub (EHB11-FQ0G-Z) EHB11-FQ0G-Z
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Essager Maple Harp 11-in-1 gray (EHB11-FQ0G-Z)
Мультипортовий Type-C хаб Essager Maple Harp 11-in-1 gray (EHB11-FQ0G-Z)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
Тип - зовнішній, Інтерфейс підключення - USB Type-C, Вихідні роз'єми - 1 x HDMI, VGA, 1 x USB Type C, 3.5 mm (mini-jack)
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Сумісність/Ноутбук|Колір виробника/Сірий|Живлення/USB|Інтерфейси/3.5 мм, HDMI, LAN, USB 2.0, USB 3.2 Gen, USB Type-C, VGA (D-... щеSub)|Тип/USB-хаб|Вага/98 г| Типи карт пам'яті/SD, TF|Роз'єми USB/USB 3.2, USB Type-C|Розміри (ВхШхГ)/125x53x14,5 мм|Кількість слотів/11|Гарантійний термін/1 рік|Швидкість передачі даних/5 Гбіт/с|Бренд/Essager