Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   ESTRADA

Зимова шина ESTRADA Winterri 215/65 R16 102T

Фото - Шини ESTRADA Winterri 215/65 R16 102T
Фото 3
Виберіть розмір шин
ESTRADA Winterri 215/65 R16 102T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESTRADA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESTRADA.

Купити ESTRADA Winterri 215/65 R16 102T

Усі ціни 13 →

Estrada WINTERRI WOLF ENERGY 215/65 R16 102T XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 502 грн.

Шина Estrada Winterri WE 215/65 R16 102T XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 393 грн.

ESTRADA Winterri Wolf Energy 215/65R16 102T

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 605 грн.

Estrada WINTERRI WOLF ENERGY 215/65 R16 102T

Ширина - 215;Профіль - 65;Діаметр - 16;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс навантаження - 102;Індекс швидкості - T;Поси... щелення - XL;Бренд - Estrada;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 424 грн.

Estrada Winterri Wolf Energy (215/65R16 102T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 531 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на ESTRADA Winterri 215/65 R16 102T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна