Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавоварки й кавомашини   /   ETA

Кавоварка ETA Storio 6181 90020 чорний

Фото - Кавоварка ETA Storio 6181 90020 чорний
Відео 3Фото 7
ETA Storio 6181 90020 чорний
Колір
Типеспресо (ріжкова)
Кавамелена
Програми і регулювання
Приготування молочних напоївручне
Регулюваннятиску пари
Характеристики
Порцій за 1 раз2 шт.
Резервуар для води0.75 л
Функції та можливостіпідігрів чашок / кавника
термометр
Тиск20 бар
Інше
Споживана потужність1350 Вт
Габарити (ШхВхГ)17x30x42 см
Довжина кабелю0.75 м
Вага3.7 кг
Офіційний сайтetasince1943.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.

Купити ETA Storio 6181 90020 чорний

Усі ціни 15 →

Кавоварка Eta Storio 618190020 black

Тип: рожковая кофеварка эспрессо / Потужність, Вт: 1350 / Тиск, бар: 20 / Об'єм резервуара для води, л: 0.75 / Використовуван... щеа кава: молотый / Функції: Одновременное приготовление двух чашек кофе
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
7 128 грн.

Кавоварка Eta Storio 618190020 black

Тип: рожковая кофеварка эспрессо / Потужність, Вт: 1350 / Тиск, бар: 20 / Об'єм резервуара для води, л: 0.75 / Використовуван... щеа кава: молотый / Функції: Одновременное приготовление двух чашек кофе
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
7 200 грн.

Кавоварка ріжкова еспресо Eta Storio 618190020 ETA618190020

Кавоварка ETA Storio в чорній колбіЗ кавоваркою в качанах ETA Storio ви зможете насолоджуватися смачною кавою в домашньому за... щетишку. За допомогою цієї машини ви зможете приготувати ароматний напій, який стимулює органи чуття. Вона дозволяє приготувати одну або дві чашки еспресо за один раз, а також регулювати розмір напою (25-60 мл для однієї чашки, 60-110 мл для двох чашок). Система нагріву Thermoblock і система охолодження водяної системи забезпечать потрібну температуру. Це гарантує щоразу смачний результат. До набору також входить віночок з мірним стаканом і два ситечка (на 1 і 2 чашки).Кава саме такою, якою ви її любитеКавоварка ETA Storio оснащена ситовим фільтром з нержавіючої сталі з підводним дном для меленої кави. Завдяки цьому, а також насосу з тиском до 20 бар, ви зможете насолоджуватися смачним еспресо в одну мить. Крім того, кавоварка має насадку для подачі пари, щоб ви могли додати гарячої води або приготувати молочну пінку. Це ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу капучино або лате. Крім того, зона підігріву чашок зробить вашу каву ще кращою і збереже її аромат на довше.Практичні особливості кавомашини ETA StorioПрозорий резервуар для води має ємність 0,75 літра. Він знімний, тому наповнювати його швидко і легко. Термозапобіжник і запобіжник тиску забезпечать безпечне використання. На передній панелі є термометр, який показує температуру і ще більше підкреслює ретро-стиль, в якому виконана кавоварка ETA Storio. Завдяки компактним розмірам кавоварка впишеться в будь-яку кухню. Функція автоматичного вимкнення через 25 хвилин забезпечує менше споживання енергії. А конструкція з нержавіючої сталі забезпечить довговічність на довгі роки.Особливості продуктуТип кавомашиниКривошипна еспресо-кавомашинаПотужність1350 WУправлінняЕлектроннеТиск20 барЄмність резервуара для води0,75 lСпінювання молокаПарова насадкаТип кавиМеленаВбудована кавомолкаНіФункціїАвтоматичне вимкнення; Функція подачі гарячої водиОдночасне приготування 2 порцій еспресоТакРегулюванняРегулювання об'єму заварюванняПідігрів чашокТакДодаткова інформаціяЗнімний резервуар для води; Індикатор рівня води; Система термоблокування; Ретро-дизайнКолірЧорнийВисота45,5 смШирина31 см Довжина13,3 см Вага3.5 кгЖивленняМережаДовжина кабелю0,75 mКод виробника618190020Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 583 грн.

Кавоварка ETA Storio 618190020 black(ETA618190020)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 599 грн.

Кавоварка ETA Storio 6181 90020

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
7 082 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на ETA Storio 6181 90020 чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації ETA Storio 6181 90020

Ціни на ETA Storio 6181 90020
ETA Storio 6181 90040 бежевийвід 5 573 грн.9 пропозицій
ETA Storio 6181 90030 червонийвід 5 596 грн.10 пропозицій
ETA Storio 6181 90020 чорнийвід 5 573 грн.15 пропозицій
Відеоогляди