Кавоварка ETA Storio 6181 90040 бежевий
Відео 3Фото 4 |
ETA Storio 6181 90040 бежевий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Storio 6181 90040 бежевий
Усі ціни 7 →Кавоварка ETA Storio 6181 90040 | 5 236 грн. |
Кавоварка Eta Storio 618190040 beige | 5 225 грн. |
ETA Storio 6181 90040 Beige Storio618190040Beige | 5 499 грн. |
Кавомашина ETA Storio 618190040 beige(ETA618190040) | 5 399 грн. |
ETA STORIO ETA618190040 | 6 300 грн. |
Кавоварка рожкова ETA Storio 618190040 beige | 5 799 грн. |
Кавоварка ETA Storio 618190040 beige | 5 399 грн. |
Відеоогляди
Модификації ETA Storio 6181 90040
Ціни на ETA Storio 6181 90040 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 6181 90040 бежевий | від 5 225 грн. | 7 пропозицій | ||
ETA Storio 6181 90030 червоний | від 5 399 грн. | 6 пропозицій | ||
ETA Storio 6181 90020 чорний | від 5 099 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →