Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Обладнання і верстати   /   Талі й лебідки   /   Forte

Лебідка Forte FPA 500 (37688)

Фото - Таль / лебідка Forte FPA 500
Відео 2Фото 6
Forte FPA 500
125 кг250 кг
Тип пристрою
лебідка електрична
Тяговий механізм
тросовий
Вантажопідйомність
250 кг
Вантажопідйомність з блоком
500 кг
Висота підйому
12 м
Висота підйому з блоком
6 м
Швидкість роботи
10 м/хв
Швидкість роботи з блоком
5 м/хв
Довжина троса / ланцюга
12 м
Діаметр троса / ланки ланцюга
4.2 мм
Напруга живлення
230 В
Споживана потужність
1020 Вт
Комплектація
провідний пульт ДК
трос сталевий
блок
Габарити
360x150x180 мм
Вага
17 кг
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Маркування виробника
37688

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.

Купити Forte FPA 500

Лебідка Forte FPA 500 (1020Вт) (37688) 37688

Тип - електрична, Вантажопідйомність - 500 кг, Напруга живлення - 230 В, Двигун - 1.39 к.с., Потужність двигуна - 1020 Вт, пр... щеовідний, металевий, Діаметр троса - 4.2 мм, Довжина троса - 12 м, 17 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
9 189 грн.

Тельфер електричний FORTE FPA-500 (37688)

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 999 грн.

Лебідка Forte FPA 500 (1020Вт) (37688) 37688

+ 202 балів ITbox, Тип - електрична, Вантажопідйомність - 500 кг, Напруга живлення - 230 В, Двигун - 1.39 к.с., Потужність дв... щеигуна - 1020 Вт, провідний, металевий, Діаметр троса - 4.2 мм, Довжина троса - 12 м, 17 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
9 168 грн.

Forte FPA 500 (1020Вт)

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 192 грн.

Лебідка Forte FPA 500 (1020Вт) (37688) Forte 37688 976770

Маркетплейс: Rozetka.ua  selltrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 102 грн.

Динаміка цін на Forte FPA 500

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Forte FPA 500

Ціни на Forte FPA 500
Forte FPA 250 від 4 878 грн.2 пропозиції
Forte FPA 500 від 7 999 грн.5 пропозицій
Відеоогляди