Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   FORTUNE

Всесезонна шина FORTUNE Perfectus FSR602 185/60 R14 86H

Фото - Шини FORTUNE Perfectus FSR602 185/60 R14 86H
Відео 1Фото 21
Виберіть розмір шин
FORTUNE Perfectus FSR602 185/60 R14 86H
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
86
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
fortunetireusa.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити FORTUNE Perfectus FSR602 185/60 R14 86H

Fortune FSR602 (185/60R14 86H XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 118 грн.

Fortune Fortune Perfectus FSR-602 185/60 R14 86H XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
2 007 грн.

Літні шини Fortune FSR602 185/60 R14 86H XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 256 грн.
Відеоогляди