Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Сумки для ноутбуків   /   Grand-X

Сумка для ноутбука Grand-X SB-148 14 "

Фото - Сумка для ноутбука Grand-X SB-148 14 "
Фото 19
Grand-X SB-148
14 "15.6 "
Колір
Призначення
діловий стиль
Максимальний розмір
14 "
Тип
сумка
Характеристики
наявність зовнішніх відділень
дод. внутрішні відділення
плечовий ремінь
Матеріал
поліестер
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Маркування виробника
SB-148B

SB-148D

SB-148G

Ще
SB-148J

SB-148N

SB-148P

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand-X 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand-X.
Захисти свій ноутбук: Вибираємо оптимальний спосіб транспортуванняВивчаємо всі нюанси транспортування ноутбука та підбираємо аксесуари, які забезпечать йому надійний захист

Купити Grand-X SB-148 14 "

Усі ціни 71 →

Сумка для ноутбука Grand-X 14'' SB-148 Blue Gray (SB-148J)

Тип сумки: сумка / Форм-фактор: 14" / Матеріал: полиэстер / Колір: синий
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
649 грн.

Сумка для ноутбука Grand-X 14'' SB-148 Blue Gray (SB-148J)

Тип сумки: сумка / Форм-фактор: 14" / Матеріал: полиэстер / Колір: синий
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Grand-X SB-148P

Сумка для ноутбука Grand-X 14'' SB-148 soft pocket Purple (SB-148P) - це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль т... щеа функціональність. Призначена для 14-дюймових ноутбуків, вона поєднує в собі традиційний дизайн та інноваційні рішення. Матеріал - міцний поліестер, який нагадує денім, захищає ваш пристрій від води та зносу. Внутрішнє відділення має м'яку кишеню з липучкою, що надійно фіксує ноутбук та захищає його від подряпин. Завдяки ударопоглинаючим вставкам та міцним блискавкам з великими зубцями, ви можете бути впевнені у безпеці свого гаджета. Зручний плечовий ремінь із металевими карабінами робить носіння сумки комфортним, а яскравий фіолетовий колір додає сучасності у ваш щоденний образ.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
719 грн.

Сумка для ноутбука GRAND-X Magic pocket! 14'' Purple (SB-148P) SB-148P

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
659 грн.

Сумка для ноутбука Grand-X 14'' SB-148 soft pocket Grey (SB-148G) SB-148G

Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Матеріал - поліестер, сірий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Grand-X SB-148 14 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Grand-X SB-148

Ціни на Grand-X SB-148
Grand-X SB-148 14 "від 599 грн.73 пропозиції
Grand-X SB-149 15.6 "від 622 грн.66 пропозицій