Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   HABILEAD

Всесезонна шина HABILEAD AT02 265/75 R16 123S

Фото - Шини HABILEAD AT02 265/75 R16 123S
Фото 16
Виберіть розмір шин
HABILEAD AT02 265/75 R16 123S
265/75 R16
123
R
265/75 R16
123
S
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
265 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
123
Індекс швидкості
S
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити HABILEAD AT02 265/75 R16 123S

Усі ціни 23 →

Habilead AT02 PracticalMax A/T 265/75 R16 123/120S

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 684 грн.

Habilead AT02 PracticalMax A/T (265/75R16 123/120S)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 678 грн.

HABILEAD Всесезонна шина HABILEAD AT02 PracticalMax A/T 265/75R16 123/120S

Диаметр шины: 16" * Индекс скорости: S * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 265 * Краї... щена виробництва: Китай * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 265/75R16 * Индекс нагрузки шины: 123/120 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 72dB * Зчеплення на мокрій дорозі: D * Топливная экономичность: D * Тип авто: Внедорожник * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: AT * Год производства: 2026 *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 332 грн.

Всесезонна шина HABILEAD AT02 PracticalMax A/T 265/75R16 123/120S

Диаметр шины: 16" * Индекс скорости: S * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 265 * Краї... щена виробництва: Китай * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 265/75R16 * Индекс нагрузки шины: 123/120 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 72dB * Зчеплення на мокрій дорозі: D * Топливная экономичность: D * Тип авто: Внедорожник * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: AT * Год производства: 2026 *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 952 грн.

HABILEAD Всесезонна шина HABILEAD AT02 PracticalMax A/T 265/75R16 123/120S

Диаметр шины: 16" * Индекс скорости: S * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 265 * Краї... щена виробництва: Китай * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 265/75R16 * Индекс нагрузки шины: 123/120 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 72dB * Зчеплення на мокрій дорозі: D * Топливная экономичность: D * Тип авто: Внедорожник * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: AT * Год производства: 2026 *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 994 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на HABILEAD AT02 265/75 R16 123S

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HABILEAD AT02 265/75 R16 123S

Ціни на HABILEAD AT02 265/75 R16 123S
HABILEAD AT02 265/75 R16 123R від 4 306 грн.1 пропозиція
HABILEAD AT02 265/75 R16 123S від 3 952 грн.23 пропозиції