Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Haida

Літня шина Haida HD668 195/65 R15 95H

Фото - Шини Haida HD668 195/65 R15 95H
Фото 3
Виберіть розмір шин
Haida HD668 195/65 R15 95H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
en.hdtyre.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.

Купити Haida HD668 195/65 R15 95H

Шина Haida SCEPHP HD668 195/65 R15 95H XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 070 грн.

Haida HD668 (195/65R15 95H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 153 грн.

Haida SCEPHP HD668 195/65 R15 95H XL

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
2 294 грн.

Haida HD 668 195/65 R15 95H XL Літні

Маркетплейс: Rozetka.ua  А В С З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 246 грн.

Шина Haida SCEPHP HD668 195/65 R15 95H XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 455 грн.

Динаміка цін на Haida HD668 195/65 R15 95H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна