Телевізор Haier H55S900UX
Фото 5
Haier H55S900UX
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, FALD
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики H55S900UX
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED
Тип підсвічуванняFALD
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Яскравість400 кд/м²
Статична контрастність5 500:1
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Підтримка HDRHDR10+, Dolby Vision / Dolby Vision IQ /
Мультимедіа
Потужність звуку30 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 5 (802.11ac)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.1
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт. / v2.0 /
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять3 ГБ
Вбудована пам'ять32 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставки1 ніжка з опорами
Споживана потужність73 Вт / 95 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1229x782x255 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1229x730x68 мм
Офіційний сайтhaier-europe.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Купити Haier H55S900UX
Усі ціни 45 →
Телевізор Haier H55S900UX
Телевізор Haier H55S900UX / Haier / 55" / 4K Ultra HD (3840x2160) / QLED / Quantum Dot / 120 Гц / Google TV / 00-00077506