Набор инструментов Haisser 48116 (109342)
Фото 3 |
Haisser 48116 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haisser 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haisser.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haisser 48116
Все цены 7 →Набор ключей Hex Г-образных Haisser 48116 9ед (109342) | 383 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48116 HEX 1.5-10 мм екстра-довгі 9 шт (BP1 | 581 грн. |
Набір ключів Haisser Hex (шестигранних) екстра довгих із кулею у пластиков | 432 грн. |
Набір Г-подібні ключі HEX екстра-довгих кулястих 9 шт. Haisser 48116 | 480 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48116 HEX 1.5-10 мм екстра-довгі 9 шт (109 | 471 грн. |
Набір Г-подібних ключів HEX екстра-довгих кольорових шароподібних 9 од., S | 473 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48116 HEX 1.5-10 мм екстра-довгі 9 шт (109 | 454 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →