Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco C95A Lineal

Фото - Зарядний пристрій Hoco C95A Lineal
Відео 1Фото 7
Hoco C95A Lineal
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Samsung Adaptive Fast Charging
Габарити
75x45x24 мм
Вага
40 г
Офіційний сайт
hocotech.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2022
Може комплектуватися кабелем

Недорогий двопортовий зарядний пристрій підвищеної потужності з підтримкою популярних технологій прискореної зарядки і можливістю одночасного обслуговування двох гаджетів. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року. Орієнтований на економних користувачів, перед якими часто постає проблема паралельної зарядки двох пристроїв. Мережевий зарядний пристрій Hoco C95A отримав інтелектуальну систему керування, яка автоматично встановлює оптимальну напругу для кожного конкретного гаджета.

Сполучені пристрої отримають рівно стільки енергії, скільки їм необхідно для відновлення в найкоротший термін і без ризику пошкодження акумулятора. Техніка, що обслуговується, може підключатися до портів USB-C (до 20 Вт) і USB-A (до 18 Вт), причому вони можуть працювати одночасно, віддаючи сумарну потужність до 15 Вт. Зарядний пристрій має компактні габарити та легку вагу 40 г, що важливо у поїздках, подорожах та відрядженнях. Воно пристосовано для роботи в широкому діапазоні вхідних напруг живлення від 110 до 240 В і підтримує ряд найбільш популярних технологій швидкої зарядки, включаючи Quick Charge 2.0 і 3.0, Power Delivery і Samsung AFC. Для стабільної та безпечної експлуатації передбачені захисти від перевантаження по струму, перезаряду, перегріву, перенапруг та коротких замикань.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco C95A Lineal

Усі ціни 21 →

Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning Cable Lineal C95A 1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A White (000007952)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
296 грн.

Блок і кабель Lightning Hoco C95A Lineal PD 20W + QC3.0 (євро вилка)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
335 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco C95A Home Charger | 20W | PD | QC3.0 White

Маркетплейс: Rozetka.ua  FIXXER З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
375 грн.

Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning Cable Lineal C95A |1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A|

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
458 грн.

Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning Cable Lineal C95A набір з кабелем білий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
280 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Hoco C95A Lineal

Відеоогляди