Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco CW14 Round

Фото - Зарядний пристрій Hoco CW14 Round
Відео 6Фото 9
Hoco CW14 Round
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Потужність бездротової зарядки
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
microUSB
Кабель в комплекті
+
Габарити
92x92x11 мм
Вага
62 г
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2019
Маркування виробника
78630

78647

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco CW14 Round

Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW14 5W Black

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
349 грн.

Безпровідний зарядний пристрій Hoco CW14 підтримка Qi компактне

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
563 грн.

Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW14 підтримка Qi

Маркетплейс: Rozetka.ua  Animal Towns З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
613 грн.

Динаміка цін на Hoco CW14 Round

Відеоогляди