Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Hoco

Випрямляч-праска Hoco DAR33 Protect (DAR33)

Фото - Фен Hoco DAR33 Protect
Відео 1Фото 5
Hoco DAR33 Protect
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
45 Вт
Температурні режими
3
Регулювання температури
160, 180, 200 °C
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
45 с / до 160°C /
Функції
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
випрямляч
Джерело живлення
акумулятор / 5000 mAh /
Час зарядки
2.5 год
USB-порт для зарядки
USB–C
Вага
258 г
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Маркування виробника
DAR33

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco DAR33 Protect

Стайлер (випрямляч) Hoco DAR33 Grey

Стайлер (випрямляч) Hoco DAR33 Grey — компактний акумуляторний випрямляч із керамічними пластинами, створений для щоденної укладки та подорожей: легкий корпус і зручний формат поміщаються в сумку, а батарея 5000 mAh забезпечує кілька незалежних укладок без підключення до мережі. Керамічне покриття рівномірно розподіляє тепло та зменшує тертя, що зб... щеерігає структуру волосся; регульований температурний режим дозволяє підібрати оптимальний нагрів для тонкого, нормального чи густого волосся. Швидкий нагрів і просте керування роблять прилад зручним для швидкого випрямлення або корекції зачіски в дорозі, а стриманий сірий дизайн підходить до будь-якого набору аксесуарів для догляду за волоссям. Ідеальний для тих, хто шукає баланс мобільності, зручності та безпечної теплообробки волосся.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 813 грн.

Портативна плойка для укладання волосся Hoco Protect DAR33 (Type-C, 3 режими нагріву, 5000 мАг, LED-дисплей) - Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 650 грн.

Стайлер (випрямляч) Hoco DAR33 Grey

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 819 грн.

Портативний Випрямляч Плойка для волосся Стайлер HOCO DAR33 для рівного волосся зі швидким нагріванням 5000mAh Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  5FOX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 639 грн.

Динаміка цін на Hoco DAR33 Protect

Відеоогляди