Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Hoco
Навушники

Hoco EQ27 Fun

Фото - Навушники Hoco EQ27 Fun
Відео 6Фото 9
Hoco EQ27 Fun
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Онлайн перекладач
ШумозаглушенняANC
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса320 мАгод
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (без шумозниження)7 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Офіційний сайтmyhoco.com.ua
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Hoco EQ27 Fun

Усі ціни 25 →

Hoco Бездротові навушники Hoco EQ27 Fun ANC + ENC smart AI translation headset (APP) Metal Gray

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
619 грн.

Hoco EQ27 Fun ANC Metal Gray

Навушники Hoco EQ27 Fun ANC Metal Gray
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
617 грн.

Навушники бездротові Hoco EQ27 Fun smart AI translation headset ANC+ENC до 28h темно сірі

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
878 грн.

Навушники TWS HOCO EQ27, Bluetooth 5.4, перекладач, шумозаглушення, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 194 грн.

Бездротові навушники вкладки Bluetooth Hoco EQ27 Fun із зарядним кейсом Темно-сірі

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
873 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco EQ27 Fun

Відеоогляди