Hoco EQ4 Graceful
Фото 15 |
Hoco EQ4 Graceful |
|
Бездротові TWS-навушники з відкритою повітряною провідністю мають анатомічну форму для надійної фіксації у вухах навіть при активному використанні. Модель сполучається з гаджетами під керуванням iOS та Android за бездротовим протоколом Bluetooth v 5.3, при цьому під час роботи спільно з «Айфонами» безпосередньо з навушників можна викликати голосового помічника Siri. До телефону навушники під'єднуються автоматично під час виймання із зарядного кейсу.
Hoco EQ4 Graceful обладнали 14-міліметровими динамічними драйверами, які забезпечують якісне відтворення звуку. На одному заряді батареї досягається до 12 годин роботи окремо взятих «вушок». Кейс дозволяє збільшити показники автономності до 36 годин. Управління роботою навушників покладено сенсорні органи — буквально одним тапом по ним можна швидко перемикати треки, ставити відтворення на паузу, відповідати на дзвінки тощо. Бокс для навушників передбачається заряджати за допомогою кабелю, на закінченні якого передбачається штекер під роз'ємом USB type C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco EQ4 Graceful
Усі ціни 56 →Наушники Hoco EQ4 Graceful Bluetooth Blue | 619 грн. |
Hoco EQ4 Black | 650 грн. |
Hoco EQ4 Graceful true wireless BT headset Black 6931474798596 | 659 грн. |
Навушники Hoco EQ4 Graceful White (6931474798602) 6931474798602 | 703 грн. |
Навушники HOCO EQ4 Graceful true wireless BT headset Blue (6931474798619) | 604 грн. |