Павербанк Hoco J155 Shine
![]() |
Hoco J155 Shine |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J155 Shine
Усі ціни 45 →| 1 149 грн. |
| 1 149 грн. | ![]() |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J155 Shine 22.5W | 908 грн. |
| 886 грн. | ![]() |
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J155 Shine 20000mAh Black 22.5W+PD20W+light 4-cable | 739 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди