Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   Hoco

Павербанк Hoco J165 Honey

Фото - Павербанк Hoco J165 Honey
Фото 8
Hoco J165 Honey
Колір
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри125x71x18 мм
Вага225 г
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити Hoco J165 Honey

Усі ціни 15 →

Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J165 Honey 10000 mAh Black 10W (6942007666299)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Зовнішній портативний акумулятор Hoco J165 Honey 10000 mAh Black 10W (6942007666299)

Виробник: Hoco. Призначення: для планшета. Порт зарядки Power bank'a: 1 x USB Type C. Стан товару: Новий. Порт зарядки Power... щеbank'a: 1 x microUSB. Матеріал корпусу: пластик. Функції зарядки: стандартна. Колір: чорний. Призначення: для телефона. Підключення пристроїв: 2 x USB Type A. Функціональність: LED індикатор. Особливості: індикатор рівня заряду. Тип: зовнішній акумулятор (power bank). Тип акумулятора: Li-Pol. Призначення:
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
379 грн.

Hoco J165 Honey 10000mAh Black

Повербанк Hoco J165 Honey 10000mAh Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
339 грн.

HOCO J165 Honey 10W 10000 mAh Black (715104) J165Honey10W10000mAhBlack(715104)

Індикація заряду/Так|Колір виробника/Чорний|Вага/0,225 кг|Потужність/10 Вт|Ємність/10000 мАг|Тип роз'єму/1 х micro-USB, 1 х T... щеype-C, 2 х USB|Комплектація/Powerbank, Інструкція|Посилання на сайт виробника/https://becover.com.ua/catalog/zaryadni_stantsii_i_poverbanki/paverbanki/hoco_/20803/?oid=20802|Тип акумуляторів/Li-Pol|Слотів зарядки/4|Сумісність/Apple iPad, Apple iPhone Air, Смартфон, Планшет, Електронна книга, Навушники, Смарт-годинник, Apple AirPods, Apple iPhone, Apple Watch, Фітнес-браслет|Розміри (ВхШхГ)/12,5 × 7,1 × 1,8 см|Країна виробництва/Китай|Особливості/Powerbank|Гарантійний термін/Ні|Бренд/HOCO|Технологія зарядки/Стандартна
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
615 грн.

Powerbank HOCO J165 Honey 10000 mAh 10W Black (715104) 715104

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
620 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Hoco J165 Honey

Модификації Hoco J165 Honey

Ціни на Hoco J165 Honey
Hoco J165 Honey від 318 грн.15 пропозицій
Hoco J165A Honey від 529 грн.31 пропозиція
Hoco J165B Honey від 499 грн.40 пропозицій