Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   Hoco

Павербанк Hoco J87 Tacker

Фото - Павербанк Hoco J87 Tacker
Фото 4
Hoco J87 Tacker
Колір
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A118 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри137x68x14 мм
Вага230 г
Офіційний сайтhocotech.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити Hoco J87 Tacker

Усі ціни 11 →

Hoco J87 Tacker 10000mAh 20W PD+QC3 Black

Повербанк Hoco J87 Tacker 10000mAh 20W PD+QC3 Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
379 грн.

Повербанк HOCO J87 10000 mAh 20W QC3.0 Black (6931474761019)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
399 грн.

Портативна батарея Hoco J87 Tacker PD20W+QC3.0 10000 mAh Black

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Зовнішній аккумулятор HOCO J87 Tacker PD20W+QC3.0 Black (6931474761019)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
511 грн.

Повербанк Hoco J87 (10000 mAh / Out: USB 18W QC3.0, Type-C 20W PD / In: Type-C 18W, micro 18W) з LED індикатором, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Hoco J87 Tacker

Досвід використання: 1 годину.
23 квітня 2025
На даний момент, це все, що можу сказати. Через рік доповню відгук і розповім про досвід використання за 1 рік.
1. Фактична заявлена ​​реальна ємність, можливо, вища за заявлену;
2. Індикація швидкої зарядки (один з індикаторів загориться зеленим кольором, коли увімкнеться швидка зарядка павербанка або пристрою.)
3. Кабель у комплекті підтримує швидку зарядку.
1. Комплектний кабель зарядки низької якості (Сам кабель, не роз'єми).
Пояснення: кабель починає нагріватися під час заряджання від павербанка чи самого павербанка швидкою та/або звичайною зарядкою.
2. Павербанк віддає енергію через швидку зарядку тільки через USB-A. Щодо USB-C, то швидку зарядку на віддачу через нього отримати не вдалося, але сам павербанк через цей роз'єм заряджається швидкою зарядкою.
3. Гніздо для зарядки Micro-USB виявилось неробочим. У нього з труднощами вставляється кабель, зарядка через нього не відбувається ніяк. (Для мене особисто не проблема.)
Егор Тростянковкористуюся Hoco J87 Tacker менше місяця
Константин Кривбасс18 червня 2025, 17:30
т.е. по юсб-с он на отдачу power delivery не поддерживает?
Додати відгук

Модификації Hoco J87 Tacker

Ціни на Hoco J87 Tacker
Hoco J87 Tacker від 379 грн.11 пропозицій
Hoco J87A Tacker від 569 грн.57 пропозицій
Hoco J87B Tacker від 1 765 грн.3 пропозиції