Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco Z65A Smart

Фото - Зарядний пристрій Hoco Z65A Smart
Фото 8
Hoco Z65A Smart
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
95x65x34 мм
Вага
65 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco Z65A Smart

Усі ціни 14 →

Hoco Z65A Smart 165w PD/QC 2xUSB-C/USB-A/Cigarette lighter ports car charger black

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z65A Smart 165w PD/QC 2xUSB-C/USB-A/Cigarette lighter ports car charger black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
278 грн.

АЗП Hoco Z65A Smart cigarette lighter PD45W (1USB-A/2C) Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
260 грн.

Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z65A 165W PD/QC, 2xType-C + USB + DC, швидка зарядка для ноутбука, iPhone та Android

Маркетплейс: Rozetka.ua  Melnyk Group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
500 грн.

Адаптер автомобільний HOCO Smart cigarette lighter PD car charger Z65A |1USB/2Type-C/1DC, 165W, PD/QC| Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Caseteh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
543 грн.

АЗП Hoco Z65A Smart cigarette lighter(PD45W/2C1A) car charger Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  WinMart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
349 грн.
ще 9 пропозицій