Чохол для ноутбука HP Sleeve 15 15.6 " (14V33AA)
![]() |
HP Sleeve 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Sleeve 15 15.6 "
Чохол HP Protective Laptop Sleeve 15-16 Ice Blue (C3TR6AA) C3TR6AA | 1 149 грн. | ![]() |
HP Sleeve 15.6'' Black (14V33AA) Sleeve15.6\'\'Black(14V33AA) | 1 649 грн. |
Чохол HP Protective Laptop Sleeve 15-16 Atmospheric Blue (C3TR7AA) C3TR7AA | 1 149 грн. | ![]() |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →