Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   JBL

Портативна колонка JBL Flip Essential 2 (JBLFLIPES2)

Фото - Портативна колонка JBL Flip Essential 2
Відео 9Фото 10
JBL Flip Essential 2
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.1
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Співвідношення сигнал / шум80 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність20 Вт
Частотний діапазон65 – 20000 Гц
Синхронізація колонокJBL PartyBoost
Функції та можливостіMultipoint
Акумулятор
Ємність акумулятора3250 мАгод
Час автономної роботи10 год
Час зарядки3 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX7
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)64 x 169 x 64 мм
Вага520 г
Офіційний сайтuk.jbl.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2023
Маркування виробника
JBLFLIPES2

Водонепроникна компактна односмугова мобільна акустична система середньої потужності з бездротовим підключенням, фірмовим басовим звуком JBL Original Pro Sound, вбудованим акумулятором і функцією сполучення двох колонок за технологією JBL PartyBoost. Позиціонується як продукт найвищої честі середньої цінової категорії 2023 року. Корпус колонки виконаний із міцного пластику, а його поверхня має тактильно приємне силіконове покриття.

Конструкцію портативної акустичної системи JBL Flip Essential 2 захищено за стандартом. Вона витримує повне занурення у воду (короткочасно, на глибину не більше 1 м) і може використовуватися на пляжі, біля басейну, під час прогулянки в негоду, в кемпінгу або турпоході. За гучне і яскраве, з вираженим басовим відтінком звучання, відповідають два широкосмугові динаміки (2х10 Вт) і два пасивні резонатори, що підсилюють низькочастотний діапазон.

Потужність такої колонки вистачить для акустичного оформлення приміщення площею до 25 м2. З її допомогою можна організувати невеликий пікнік або дружню вечірку просто неба. Для бездротового сполучення з джерелом звуку використовується інтерфейс Bluetooth 5.1 з гарантованим робочим радіусом 10 м. Вбудований акумулятор ємністю 3250 мАгод заряджається від будь-якого сумісного ЗП через порт USB-C за 3 години і забезпечує до 10 годин звучання. Функція JBL PartyBoost дозволяє підключати один до одного кілька сумісних колонок для більш масштабних заходів.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.

Купити JBL Flip Essential 2

Усі ціни 62 →

Акустична система JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2) JBLFLIPES2

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 799 грн.

Портативна акустика JBL Flip Essential 2 (JBLFLIPES2) JBLFLIPES2

Сміливий портативний звук Динамік Flip Essential 2 у формі гоночної траси видає об'ємний звук JBL Original Pro Sound і н... щеапрочуд глибокі баси в компактному корпусі. 10 годин без підзарядки Не турбуйтеся про такі дрібниці, як заряджання акумулятора. Flip Essential 2 забезпечує до 10 годин безперервної роботи. Слухайте музику довше і гучніше завдяки потужному звуку JBL Original Pro Sound. Зробіть фурор з водонепроникним дизайном IPX7 Візьміть колонки з собою куди завгодно. Вечірка біля басейну? Ідеальний варіант. Раптовий дощ? Без проблем. Вечірка на пляжі? Flip Essential 2 має водонепроникність IPX7 для безстрашних розваг на свіжому повітрі. Екологічна упаковка JBL прагне до більш стійкого, екологічного пакування. Flip Essential 2 упаковано в коробку з паперу, що підлягає повторному використанню, включно з внутрішнім лотком. Пластиковий ярличок на 90% переробляється, а зовнішня поверхня надрукована соєвими чорнилами.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 999 грн.

Портативна акустика JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2) JBLFLIPES2

Потужний звук. Компактний корпус Зустрічайте ультрапортативну колонку, яка виведе звучання на новий рівень.... щеДивовижно глибокі баси подарують новий вимір вашим улюбленим трекам, перетворюючи будь-яке місце на концертний зал. Міцний корпус, стильний супереліпсовий дизайн і портативність роблять Flip Essential 2 ідеальним супутником для дому, прогулянок та подорожей. Насолоджуйтесь легендарним звуком JBL у будь-якому місці та в будь-який час! Сучасний стиль - колонка підкреслить ваш бездоганний смак. Водозахист IPX7 - ідеально підходить для відпочинку біля води, витримає несподівані бризки та підвищену вологість До 10 годин музики без зупинки - зарядіться енергією звуку на весь день. Бездротовий Bluetooth-зв'язок - свобода насолоджуватися музикою без обмежень.. Музика на весь день Забудьте про занепокоєння через заряд акумулятора – Flip Essential 2 працює до 10 годин без перерви. Насолоджуйтеся потужним звуком JBL Original Pro, який звучить довше, гучніше та насиченіше. Беріть музику з собою куди завгодно і насолоджуйтеся улюбленими треками без компромісів! Вологостійкий корпус Будь то вечірка біля басейну, прогулянка під дощем або відпочинок на пляжі, Flip Essential 2 завжди з вами. Завдяки захисту від води за стандартом IPX7 колонка витримає будь-які погодні умови і навіть занурення у воду. Насолоджуйтеся фірмовим звуком JBL, який оточуватиме на 360°. Стабільне бездротове з'єднання Забудьте про дроти та насолоджуйтеся свободою Bluetooth-з'єднання. Підключайте до колонки одразу два пристрої – смартфон або планшет – і перемикайтеся між ними за одну мить. Створюйте спільний плейлист із друзями, діліться улюбленими треками та насолоджуйтеся легендарним звуком JBL Original Pro. Приголомшлива деталізація, глибокі баси і яскраве звучання тепер доступні в будь-якому місці - від вечірки вдома до відпочинку на природі. Турбота про природу Піклуючись про майбутнє планети, JBL робить крок до екологічності. Колонка Flip Essential 2 упакована в коробку з паперовою підкладкою, повністю придатною для вторинної переробки. Понад 90% пластикових елементів також можна переробити, а яскраві деталі пакування виконані з використанням соєвого чорнила. А це ще більше турботи про довкілля.
Офіційний партнер JBL
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Портативна колонка JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2) JBLFLIPES2

Luxmedia.com.uaЗ нами 4 роки
(Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
4 100 грн.

Портативна акустика JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на JBL Flip Essential 2

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди