Портативна колонка JBL Flip Essential 2 (JBLFLIPES2)
Відео 9Фото 10 |
JBL Flip Essential 2 |
|
Водонепроникна компактна односмугова мобільна акустична система середньої потужності з бездротовим підключенням, фірмовим басовим звуком JBL Original Pro Sound, вбудованим акумулятором і функцією сполучення двох колонок за технологією JBL PartyBoos. Позиціонується як продукт найвищої честі середньої цінової категорії 2023 року. Корпус колонки виконаний із міцного пластику, а його поверхня має тактильно приємне силіконове покриття.
Конструкцію портативної акустичної системи JBL Flip Essential 2 захищено за стандартом. Вона витримує лад повне занурення у воду (короткочасно, на глибину не більше 1 м) і може використовуватися на пляжі, біля басейну, під час прогулянки в негоду, в кемпінгу або турпоході. За гучне і яскраве, з вираженим басовим відтінком звучання, відповідають два широкосмугові динаміки (2х10 Вт) і два пасивні резонатори, що підсилюють низькочастотний діапазон.
Потужність такої колонки вистачить для акустичного оформлення приміщення площею до 25 м2. З її допомогою можна організувати невеликий пікнік або дружню вечірку просто неба. Для бездротового сполучення з джерелом звуку використовується інтерфейс Bluetooth 5.1 з гарантованим робочим радіусом 10 м. Вбудований акумулятор ємністю 3250 мАгод заряджається від будь-якого сумісного ЗУ через порт USB-C за 3 години і забезпечує до 10 годин звучання. Функція JBL PartyBoos дозволяє підключати один до одного кілька сумісних колонок для більш масштабних заходів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Flip Essential 2
Усі ціни 69 →Портативна акустика JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2) | 3 329 грн. |
Портативна акустика JBL Flip Essential 2 JBLFLIPES2 | 3 699 грн. |
Акустика JBL Flip Essential 2 (JBLFLIPES2 ) Black | 3 699 грн. |
Акустична система JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2) JBLFLIPES2 | 3 699 грн. |
Портативна акустика JBL Flip Essential 2 Gray (JBLFLIPES2) JBLFLIPES2 | 3 699 грн. |