Мотошина Kenda K280 4.6 R18 63P
![]() |
Kenda K280 4.6 R18 63P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K280 4.6 R18 63P
| Ціни на Kenda K280 4.6 R18 63P |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K280 2.75 -21 45P | від 1 933 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K280 2.75 R21 45P | від 1 785 грн. | 4 пропозиції | ||
| Kenda K280 3 -21 51P | від 2 500 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K280 3 R21 51P | від 2 299 грн. | 4 пропозиції | ||
| Kenda K280 3.5 R18 56P | від 2 110 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K280 4.1 -18 58P | від 2 983 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K280 4.1 R18 58P | від 2 735 грн. | 4 пропозиції | ||
| Kenda K280 4.6 -17 61P | від 2 839 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kenda K280 4.6 R17 61P | від 2 614 грн. | 4 пропозиції | ||
| Kenda K280 4.6 R18 63P | від 2 686 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kenda K280 130/80 R17 65P | від 3 325 грн. | 1 пропозиція | ||