Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas H-04 3.25 R18 59P

Фото - Мотошина Mitas H-04 3.25 R18 59P
Відео 1Фото 5
Mitas H-04 3.25 R18 59P
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
3.25 "
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
59
Індекс швидкості
P
Конструкція
R
Посилена (Reinforced/RF)
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas H-04 3.25 R18 59P

Усі ціни 7 →

Mitas H-04 (3.25 R18 59P)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 865 грн.

Mitas H-04 3.25 R18 59P TT Reinforced 2000023171101

Mitas H-04 3.25 R18 59P TT Reinforced
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 967 грн.

Mitas Mitas H-04 3.25 R18 59P

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
2 624 грн.

Mitas H-04 3.25 R18 59P

Shinshtab.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
3 012 грн.

Літні шини Mitas H-04 3.25 R18 59P

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 921 грн.

Літні шини Mitas H-04 3.25 R18 59P Reinforced

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 336 грн.

Літні шини Mitas H-04 3.25 R18 59P

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 048 грн.

Динаміка цін на Mitas H-04 3.25 R18 59P

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Mitas H-04 3.25 R18 59P

Ціни на Mitas H-04 3.25 R18 59P
Mitas H-04 2.5 R16 41L від 2 983 грн.1 пропозиція
Mitas H-04 2.5 R16 41P від 1 732 грн.8 пропозицій
Mitas H-04 3.25 -18 59P від 2 727 грн.4 пропозиції
Mitas H-04 3.25 R18 59P від 2 624 грн.7 пропозицій
Відеоогляди