Мотошина Kenda K415 90/90 R10 54J
![]() |
Kenda K415 90/90 R10 54J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K415 90/90 R10 54J
| Ціни на Kenda K415 90/90 R10 54J |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K415 3.5 -10 51J | від 1 450 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K415 3.5 -10 56L | від 1 281 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 3.5 R10 51J | від 1 415 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 3.5 R10 56L | від 1 183 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 90/90 -10 54J | від 1 420 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K415 90/90 -10 55J | від 1 243 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 90/90 R10 54J | від 1 385 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 90/90 R10 55J | від 1 159 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 100/90 -10 59J | від 1 555 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K415 100/90 -10 61J | від 1 381 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 100/90 R10 59J | від 1 524 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 100/90 R10 61J | від 1 276 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 120/70 -12 51J | від 2 055 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K415 120/70 R12 51J | від 1 682 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K415 130/70 -12 56J | від 2 300 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K415 130/70 R12 56J | від 1 880 грн. | 1 пропозиція | ||