Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Генератори   /   KOER

Електрогенератор KOER KU.2000i (KR3426)

Фото - Електрогенератор KOER KU.2000i
Фото 6
KOER KU.2000i
1.8 кВт
макс.2 кВт
ручний
3 кВт
макс.3.3 кВт
електростартер
Основне
Паливобензин
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність1.8 кВт
Максимальна потужність2 кВт
Альтернаторінверторний
Обмотка альтернаторамідна
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Модель двигунаLT148F
Об'єм двигуна79 см³
Витрата палива (50% навантаження)1 л/год
Об'єм паливного бака4 л
Індикатор рівня палива
Тип запускуручний
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток1 шт.
Розетки 230 В1 шт. на 16 А
Вихід 12 Вприкурювач
Функції та можливості
Функціїпаралельне підключення
Інше
Кожух шумоізоляції
Рівень захистуIP 23
Рівень звуку (7 м)64 дБ
Вага23.6 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Маркування виробника
KR3426

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.

Купити KOER KU.2000i

Генератор інверторний KOER KU.2000i KR3426

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
19 640 грн.

Генератор бензиновый инверторный Koer KU.2000i KR3426

Генератор бензиновый инверторный Koer KU.2000i KR3426 Характеристики : Ед. в упак. : 187Вес ящ. : 23Модель двигателя : LT148FСтрана бренда : ЧехияТип : ИнверторМодель : KU.2000iТип изделия : ГенераторТорговая марка : KoerГарантийный срок (мес) : 12Объем топливного бака (л) : 4,00Материал обмотки статора : МедьНоминальное напряжение AC (В) : 230Номи... щенальная мощность (Вт) : 1800Тип запуска : РучнойУровень шума (дБ) : 62Частота тока (Гц) : 50Максимальная мощность (Вт) : 2000Непрерывное время работы (час) : 4,00Тип двигателя : Одноцилиндровый четырехтактный
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
17 676 грн.

Генератор інверторний KOER KU.2000i KR3426

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на KOER KU.2000i

Модификації KOER KU.2000i

Ціни на KOER KU.2000i
KOER KU.2000i від 17 676 грн.3 пропозиції
KOER KU.3300i від 24 327 грн.3 пропозиції