Термос Krauff 26-178-032 0.75 л
![]() | Купити! Термос питний з нержавіючої сталі Krauff Elbrus 0.75 л (26-178-032)Маркетплейс: Rozetka.ua DimPosudЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Krauff 26-178-032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauff 26-178-032
| Ціни на Krauff 26-178-032 |
|---|---|---|---|---|
| Krauff 26-178-031 0.5 л | від 477 грн. | 1 пропозиція | ||
| Krauff 26-178-032 0.75 л | від 565 грн. | 1 пропозиція | ||
| Krauff 26-178-033 1 л | від 551 грн. | 3 пропозиції | ||
| Krauff 26-178-034 1.2 л | від 482 грн. | 5 пропозицій | ||
Додаткові функції і можливості термоса Krauff 26-178-032:
- Зберігає тепло до 6 годин
- Зберігає холод до 24 годин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →