Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Термоси   /   Krauff

Кружка-термос Krauff 26-309-007 0.38 л

Фото - Термос Krauff 26-309-007 0.38 л
Відео 1Фото 3
Krauff 26-309-007
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
380 мл
Відкривання/подача
кришка-поїлка
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
пластик
Офіційний сайт
krauff.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати термосТипи, об'єм, матеріали виготовлення та інші критерії вибору термоса

Купити Krauff 26-309-007 0.38 л

Усі ціни 6 →

Krauff 26-309-007 380 мл 26-309-007380мл

Матеріал колби/Нержавіюча сталь|Колір виробника/Бежевий|Вага/235 г|Країна виробництва/Китай|Матеріал корпусу/Пластик|Габарити... ще(ВхШхГ)/14,7 х 9 х 9 см|Гарантійний термін/3 роки|Тип/Термочашка|Об'єм/0,38 л|Бренд/Krauff|Особливості/Можна мити в посудомийній машині
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
369 грн.

Термокухоль KRAUFF Komfort 380 мл (26-309-007) 26-309-007

Офіційний партнер Krauff
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Термокухоль Krauff, 380мл. (26-309-007)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
626 грн.

Термокухоль Krauff Komfort 380 мл бежевий (26-309-007)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Термокухоль Krauff 380 мл Бежевий (26-309-007)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Термочашка з нержавіючої сталі 380 мл Krauff Komfort 26-309-007

Маркетплейс: Rozetka.ua  Estetiks Official З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
576 грн.
Відеоогляди