Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Laveo

Змішувач Laveo Pola BAP 778D

Фото - Змішувач Laveo Pola BAP 778D
Фото 12
Laveo Pola BAP 778D
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формадугоподібний
Висувний (знімний)
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Глибина струменя200 мм
Висота струменя203 мм
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Діаметр картриджа25 мм
Витрата води9 л/хв
Мін. тиск води1 бар
Макс. тиск води10 бар
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Макс. товщина стільниці30 мм
Підведення водишланги
500 мм
G 3/8"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
мідь
під золото
чорний, хром з чорним, білим, бежевим, сірим
Висота змішувача458 мм
Глибина конструкції236 мм
Країна походження брендуПольща
Гарантія виробника8 років
Офіційний сайтlaveo.pl
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Маркування виробника
BAP 478D

BAP 678D

BAP 778D

Ще
BAP 878D

BAP 978D

BAP B78D

BAP G78D

Створює шум трохи більше 20 децибел. Аератори Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laveo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laveo.

Купити Laveo Pola BAP 778D

Усі ціни 6 →

Змішувач Laveo POLA для мийки з виливом U рожеве золото чорний BAP878D

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tiles&Sanitary Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 990 грн.

Змішувач Laveo POLA для мийки з виливом U золото чорний BAPG78D

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tiles&Sanitary Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 900 грн.

Змішувач Laveo POLA для мийки з виливом U хром бежевий BAP478D

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tiles&Sanitary Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 930 грн.

Змішувач Laveo POLA для мийки з виливом U чорний BAPB78D

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tiles&Sanitary Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 989 грн.

Змішувач Laveo POLA для мийки з виливом U хром чорний BAP778D

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tiles&Sanitary Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для кухні Laveo POLA BAP778D чорний/хром

Маркетплейс: Rozetka.ua  APEYRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 529 грн.

Динаміка цін на Laveo Pola BAP 778D