Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Lexar

SSD Lexar SL300 LSL300002T- RNBNG 2 TB

Фото - SSD Lexar SL300 LSL300002T- RNBNG 2 TB
Фото 7
Lexar LSL300002T- RNBNG
Колір
Тип
зовнішній
Об'єм
2 TB
Роз'єм
USB-C 10Gbps
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
1000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
1050 МБ/с
Гарантія виробника
3 роки
Шифрування даних
256-бітне
Комплектний кабель
USB-C to USB-C та USB-C to USB-A
Ударостійкий корпус
Рівень захисту (IP)
IP54
Розміри
101x50x11 мм
Вага
42 г
Офіційний сайт
americas.lexar.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Lexar SL300 LSL300002T- RNBNG 2 TB

Усі ціни 7 →

Lexar Зовнішній SSD диск Lexar SL300 (LSL300002T-RNBNG) Black 2 TB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
6 999 грн.

SSD накопичувач Lexar SL300 Portable 2 TB (LSL300002T-RNBNG)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
7 132 грн.

SSD накопичувач Lexar SL300 Portable 2TB (LSL300002T-RNBNG)

G10.in.uaЗ нами 2 роки
(Чернівці)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
6 900 грн.

Lexar SL300 Portable 2 TB (LSL300002T-RNBNG)

Бренд: Lexar; Линейка: SL300 Portable; Объем, ГБ: 2000; Интерфейс: USB Type-C; Тип флеш-памяти: 3D NAND; Серия: SL300 Portabl... щеe; Размеры, мм: 101 x 50 x 11; Масса, г: 42
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Поскаржитись
7 292 грн.

Lexar SL300 Portable 2 TB (LSL300002T-RNBNG) LSL300002T-RNBNG

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 153 грн.

SSD накопичувач Lexar SL300 Portable 2TB (LSL300002T-RNBNG)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GIOtech З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 499 грн.

SSD диск Lexar SL300 2TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Black (LSL300002T-RNBNG)

Маркетплейс: Rozetka.ua  NiceGadget З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 290 грн.

Динаміка цін на Lexar SL300 LSL300002T- RNBNG 2 TB