Контактный гриль Lexical LSM-2555 серебристый
Фото 4 |
Lexical LSM-2555 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lexical LSM-2555 серебристый
Все цены 6 →Контактний притискний гриль для стейків Lexical LSM-2555 1200Вт | 1 032 грн. |
Електричний гриль для стейків та яєць на 1200Вт з гранітним покриттям Lexi | 999 грн. |
Гриль для стейків та яєць Lexical LSM2555 1200Вт з гранітним покриттям | 1 152 грн. |
Контактний притискний гриль для стейків Lexical LSM-2555 1200 Вт | 1 010 грн. |
Контактний притискний гриль для стейків з антипригарним покриттям Lexical | 1 010 грн. |
Контактний притискний гриль для стейків Lexical LSM-2555 1200Вт | 1 010 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →